Poprvé usedl na motocykl ve čtyřech letech. Účastnil se seriálu mistrovství ČR motokrosu. V loňském roce startoval také v motokrosovém mistrovství  Rakouska na stroji Suzuki, kde skončil na třetím místě ve třídě MX1. V tentýž roce mu bylo umožněno startovat na divokou kartu na mistrovství světa MX v Lokti, kde se umístil na 24. a 25. místě.

Na konci sezony zavítal na poslední podnik seriálu MMČR v endurosprintu, který se jel v Jiníně, kde první den obsadil druhé místo, jak ve třídě, tak v absolutním pořadí. Svoji dravou jízdou upoutal pozornost a pro letošní sezonu mu byla nabídnuta možnost starovat v seriálu MMČR endura a Mistrovství Evropy. Tuto sezonu pojede na soutěžním motocyklu značky Sherco Factory 250 4t.