Předběžná registrace ISDE 2021 spuštěna!!!

Předběžná registrace ISDE 2021 spuštěna!!!

Po dlouhém čekání konečně nastal čas, abyste provedli předběžnou registraci na mezinárodní FIM 2021 Enduro (ISDE) 2021. Předběžně se zaregistrujte do 31. března k účasti na 95. ročníku ISDE, který se bude konat v Rivanazzano Terme na severu Itálie od 30. srpna do 4. září.

1 / PŘEDBĚŽNÁ REGISTRACE DO 31. BŘEZNA

Všichni jezdci (World Trophy, Junior World Trophy, Women’s World Trophy Teams a Club Team / riders) se musí při registraci obrátit na svou národní motocyklovou federaci (FMN). Přihlašovací přístup bude udělen pouze FMN.
Federace musí vyplnit příslušný online formulář před datem uzávěrky před registrací.

2 / POTVRZENÍ VYBRANÝCH TÝMŮ 15. DUBNA

Na konci první fáze, v závislosti na počtu předběžných registrací, budou klubové týmy informovány o výběru svých týmů jejich národní motocyklovou federací. Národní motocyklová federace poté musí zaplatit příslušnou 25% zálohu z registračního poplatku vztahujícího se k počtu potvrzených klubových týmů. V této fázi bude každá národní motocyklová federace požádána, aby co nejdříve vyplnila podrobné informace o týmu (týmech) a jezdcích.

3 / KONEČNÁ FÁZE VSTUPU OD 15. DUBNA DO 18. ČERVENCE

Národní motocyklová federace musí uhradit zbývajících 75% registračního poplatku za všechny týmy, jak bylo potvrzeno 15. dubna. Národní motocyklová federace musí mít vyplněný přihlašovací formulář a podrobnosti o týmu (týmech) a jezdcích co nejdříve, nejpozději však do 18. července.

4 / ZÁVODNÍ SLUŽBA (již brzy)

Vezměte prosím na vědomí, že pouze oficiální závodní služby uvedené na fim-isde.com vám mohou poskytnout správné služby na akci. FIM nemůže zaručit jiného poskytovatele služeb.

5 / DOKUMENTACE