Máme tu další díl pátečních rozhovorů Na tandemu s Vláďou a s ním hosta Jiřího Císaře.

Poslechněte si vyprávění o enduro závodech, které nám přiblíží jeden z nejúspěšnějších jezdců naší historie. Tovární jezdec Jawy Jiří Císař přiblíží, jak se trénovalo, jak se závodilo a jak probíhal vývoj továrních speciálů, které patřily mezi světovou špičku.

Rozhovor na: https://www.motorkari.cz/video/?v=80558

Jiří Císař se v rozhovoru rozpovídá o svých závodnických začátcích, o tom jak se dostal do enduro reprezentace a také o tom, jaké sedlal motorky a co všechno během kariéry zažil. Několikanásobný účastník Šestidenní a vítěz Světové trofeje i Stříbrné vázy vypráví o svých kamarádech a vzpomíná na to, jakou měli skvělou partu a kolik si užili srandy.

Jiří Císař byl továrním jezdcem Jawy celých čtrnáct let a za tu dobu mu pod rukama prošlo hezkých pár speciálů, v jejichž stupačkách bojoval o vítězství. Závodil dokonce pětatřicet sezon a jak sám říká, měl štěstí, že se mu vyhýbala větší zranění. V rozhovoru se dozvíte, proč si vysloužil přezdívku Malý car, jak se rád schází se starou dobrou partou, ale také to, že se věnuje veteránům a že se na stará kolena naučil hrát na heligonku.

Více na: https://www.motorkari.cz/clanky/clanky-rozhovory/jiri-cisar-na-tandemu-s-vladou-nekolikanasobny-ucastnik-sestidenni-a-vitez-svetove-trofeje-45773.html
Copyright © Motorkari.cz