Není to tak dlouho co skončila nejprestižnější motocyklová Šestidenní soutěž v Itálii. Celý český World Trophy Team zde startoval na motocyklech značky Sherco.

V poměrně extrémních podmínkách, kdy rtuť na teploměru stoupala hodně vysoko a jezdci celé dny bojovali s vysokou prašností, nevznikl ani u jednoho stroje žádný technický problém. Uplynulo čtrnáct dní od Šestidenní a jezdci se přesunuli na sever a to do Polska, kde se konal třetí podnik seriálu Mistrovství Evropy enduro. Zde se rapidně počasí zhoršilo a místo třicítek rtuť teploměru spadla pod deset stupňů a místo prachu vydatně pršelo. Na jezdce čekal náročný terén v blátivých kolejích, které se zalévaly vodou. I v těchto extrémních podmínkách projel cílem na motocyklu Sherco 300 2t Kryštof Kouble, který je druhý v absolutním pořadí seriálu a druhý ve třídě Junior E2.

Na stejné značce Sherco 300 2t se blátivým terénem proháněl Jiří Hádek, který si vyjel druhé místo ve své třídě Over 250 2t..

Jaromír Romančík jede na Sherco 450 4t. Tento obsah Járovi hodně sedí a ukazuje to jeho první místo ve třídě Over 250 4t.

I v těchto náročných podmínkách nebyl s těmito stroji sebemenší problém….tedy jen kdyby to bláto „nežralo“ tolik destičky.

Za podporu při soutěži děkujeme firmě AIRMOTO, která je výhradním dovozcem motocyklů značky SHERCO

https://www.airmoto.cz/